אהוד גרין ושות'

ענייני משפחה וירושה, דיני עבודה (יחסי עבודה אישיים וקיבוציים),
טיפול בהטרדות מיניות ושוויון זכויות, גישור ובוררות, חוזים,
משפט פלילי וייצוג נפגעי עבירה,
עתירות מנהליות ובג"צ, נפגעי פעולות איבה, מעמד אישי ואזרחות,
משפט אזרחי, מקרקעין.

בית השנהב (אגף בי קומה 4), רחוב בית הדפוס 12, גבעת שאול ירושלים 95483
ניתן לקבוע פגישה גם ברמת גן ובמבשרת ציון
02-6528991/2

ייצוג אביאור אברהם שהואשם ברצח אביו

פרופיל ראשון של אביאור אברהם – שרצח בדם קר את אביו

החיבה למכוניות יוקרה, העבודות המזדמנות. תכנון הרצח. הניסיון הכושל לבנות אליבי. והווידוי המצמרר בפני החוקרים. כל הזמן מציג את הפרופיל של אביאור אברהם

יוסי אלי, כל הזמן | 30/5/2008 13:01
אביאור אברהם, שרצח את אביו בדם קר ביום ראשון בצהריים בבית המשפחה בשכונת גילה, לא היה ילד פשוט. בנם בכורם של רפי, איש מכירות בחברה סלולרית, ודורית, עקרת בית, לא אהב מסגרות. זו הסיבה לכך שהוא למד בתיכון בכיתה טיפולית, נפלט מהצבא ולא התמיד בעבודות.

"אביאור תמיד היה ילד עם קשיי הסתגלות ובעיות התנהגות קשות מאוד", סיפר השבוע רענן יעיש, קרוב משפחתו של אברהם. "למרות שההורים שלו לא חסכו ממנו שום דבר, הוא לא הפסיק לעשות להם צרות. הילד סבל מהתקפי זעם ורפי היה מאוד סבלני אליו.

"את כל המדינה הרים בשבילו. אבל הוא כל הזמן עשה בעיות. היו פעמים שאביאור היה נועל את הוריו מחוץ לבית, היו פעמים של התפרצויות זעם. כל זה היה בתקופות, אבל לא חשבנו שזה יגיע לרצח".

אברהם למד בבית הספר מקיף גילה, ומשם עבר לתל"י בית חינוך. בכיתה הטיפולית של בית הספר נזכרו השבוע בבחור מופנם אבל חברותי, שאהב מסיבות, מספרות, סרטי בורקס ומכוניות יוקרה. בספר המחזור של בוגרי תשס"ו-2006 חזו לו עתיד בתור מנהל סוכנות של ב~מ~וו.

"הוא עשה את זה כי נדפק לו המוח, ולא בגלל שום סיבה אחרת" מספר ט', אחד מחבריו הקרובים של אברהם, "פשוט עלה לו לראש, 'היום צריך להרוג את אבא'".


"מחזיק גג שבועיים באותו מקום"
לפני הרצח הגיע אביאור למשמרת אחרונה כמאבטח בקניון "הדר", שם עבד כבודק ביטחוני באחד השערים. רונית אטדגי עבדה איתו במשמרת. "לפני המעשה הוא ישב איתי ועישן סיגריה", מעידה אטדגי.

"הוא היה לחוץ מאוד, אמר שכואב לו הראש והסתובב במקומו כמו סביבון. אמר לי, רונית, אני חייב לעשן. נתתי לו ללכת להפסקה של ארבע דקות, והוא הלך ולא חזר". היא מוסיפה

"לאחר שהוא השתחרר מהצבא הכנסתי אותו לעבוד כקצב בסופר", אומר החבר ט'. "רפי דיבר איתי והודה לי
המון. אמר לי שסוף-סוף הבן שלו מתחיל לעבוד ושעשיתי מצווה. פתאום, זז לו הפיוז שוב פעם.

בשעה 17:00 בצהריים, בשיא הלחץ, הוא היה עוזב את הקצבייה ומשאיר אדם אחד לבד על העמדה. גם בזמן שעבדנו יחד בקניון במלחה הוא נהג לעשות את אותו דבר, תמיד התחמק מעבודתו ותמיד המציא תירוץ מפגר. עד שהוא פוטר. כל דבר שהוא היה מתחיל הוא לא היה מסיים. הוא היה מחזיק גג שבועיים באותו מקום".

פרקליטתו של אברהם, עו"ד ריקי גרין, סרבה להתייחס לכתבה.

הסיפור המלא וראיונות נרחבים עם חבריו של אברהם התפרסמו בכל הזמן

דילוג לתוכן